latarka akumulatorowa z dyfuzorem 14,4V/18V DML801X Makita [DEBDML801X] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DEBDML801X
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3429 pkt. |
Latarka akumulatorowa 14,4V / 18V DML801 MAKITA DEBDML801X z głowicą składaną i obracaną w zakresie 180°, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, z dyfuzorem na wyposażeniu.
Latarka z 2-stopniową regulacją świecenia (6LED / 12 LED). Posiada wygodny, obracany hak do zawieszenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Latarka akumulatorowa z dyfuzorem 14,4V / 18V DML801X Makita [DEBDML801X]:
- kompaktowa latarka akumulatorowa ze składaną obrotową głowicą - głowica z ogranicznikami przy 0°, 30°, 60°, 90°, 120°, 150° oraz 180°,
- z dyfuzorem rozpraszającym światło na wyposażeniu,
- posiada 12 wysokowydajnych diod LED zapewniających szeroki oraz jasny strumień światła,
- może świecić w 2 trybach: pełna moc - 12 diod LED oraz tryb 6 diod LED,
- długi czas świecenia - 22 h (6 LED, akumulator BL1830),
- posiada poręczny hak do zawieszenia obracany o 360°,
- dostarczana jest z dyfuzorem rozpraszającym światło na wyposażeniu, bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne latarki akumulatorowej DML801X Makita [DEBDML801X]:
- napięcie zasilania: 14,4V / 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4V: 1,3 / 3,0 / 4,0 Ah,
- 18V: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah, - typ żarówki: LED,
- strumień światła: 620 lm,
- czas świecenia:
- z BL1415:
- 6 LED: 8 godz.,
- 12 LED: 3 godz.,
- z BL1430:
- 6 LED: 16 godz.,
- 12 LED: 7 godz.,
- z BL1815:
- 6 LED: 10 godz.,
- 12 LED: 4 godz.,
- z BL1830B:
- 6 LED: 22 godz.,
- 12 LED: 9 godz.,
- waga (EPTA): 0,61 - 0,98 kg
Wyposażenie latarki akumulatorowej DML801X Makita [DEBDML801X]:
- dyfuzor [GM00001326],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 0,98 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,61 kg |
| strumień światła: | 240 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 088381675734 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
