latarka akumulatorowa 40V Max MAKITA [ML007G] Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:ML007G
599,13zł brutto
487,10zł netto
680,83zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5991 pkt. |
Latarka akumulatorowa 40V Max XGT MAKITA ML007G z 4 trybami oświetlenia (punktowy / rozproszony / punktowo-rozproszony / stroboskop), dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
W trybie punktowym odległość wiązki światła wynosi aż do 640 metrów. Latarka posiada gumowany uchwyt oraz metalowy uchwyt do przenoszenia lub zawieszenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Latarka akumulatorowa 40V max XGT MAKITA [ML007G]:
- kompaktowa latarka akumulatorowa z serii XGT,
- posiada 4 tryby oświetlenia: punktowy / rozproszony / punktowo-rozproszony / stroboskop,
- duża odległość wiązki światła w trybie punktowym - do 640 m,
- w trybie punktowym z akumulatorem BL4050F czas świecenia wynosi około 14 godzin,
- latarka wyprodukowana zgodnie z technologią XPT, dzięki czemu jest odporna na pył i wilgoć,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- latarka posiada metalowy, składany uchwyt do przenoszenia lub powieszenia,
- dla wygody użytkowania rękojeść została pokryta elastomerem,
- latarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne latarki akumulatorowej Makita [ML007G]:
- napięcie zasilania: 40 V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- typ żarówki: LED,
- moc żarówki: 4 x 0,5 W,
- natężenie światła: 520 / 60 000 / 82 000 lx,
- strumień światła: 600 / 1000 / 1250 lm,
- czas świecenia z BL4050F (5,0 Ah): do 14 godz. w trybie punktowym,
- wymiary (D x S x W): 323 x 120 x 118 mm,
- waga (EPTA): 1,7 - 2,3 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,7 kg |
| wymiary: | 323 x 120 x 118 mm |
| strumień światła: | 600 / 1000 / 1250 lm |
| zasięg świecenia: | 640 m |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381762342 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
