latarka akumulatorowa 14,4V/18V Makita [DML816] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DML816
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2818 pkt. |
Latarka akumulatorowa 14,4V / 18V MAKITA DML816 z głowicą składaną i obracaną w zakresie 180°, dostarczana bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu.
Latarka posiada 18 wysokowydajnych diod LED z 3-stopniową regulacją świecenia. Składany hak umożliwia zawieszenie latarki aby doświetlić miejsce pracy od góry lub z boku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Latarka akumulatorowa 14,4V / 18V Makita [DML816]:
- kompaktowa latarka akumulatorowa ze składaną i obrotową głowicą - głowica przesuwa się w górę i w dół w 7 możliwych pozycjach oraz obraca się w prawo i w lewo,
- dzięki regulacji nachylenia głowicy latarka zapewnia wiele kątów oświetlenia,
- wyposażona jest w 18 wysokowydajnych diod LED zapewniających maksymalną moc strumienia światła 500 lumenów,
- może świecić w 3 trybach: 500 lumenów w trybie wysokim, 250 lumenów w trybie średnim oraz 100 lumenów w trybie niskim,
- poręczny, rozkładany hak umożliwia zawieszenie latarki,
- dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne latarki akumulatorowej Makita [DML816]:
- napięcie zasilania: 14,4V / 18V LXT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4V: 1,3 / 3,0 / 4,0 Ah,
- 18V: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah, - typ żarówki: LED,
- strumień światła: 100 / 250 / 500 lm,
- natężenie światła: 180 / 400 / 800 lx,
- wymiary (D x S x W): 250 - 383 x 79 x 110 mm,
- waga (EPTA): 0,70 - 1,1 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,70 kg |
| na wyposażeniu: | instrukcja obsługi |
| wymiary: | 250 - 383 x 79 x 110 mm |
| strumień światła: | 100-500 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 088381755153 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
