akumultorowa latarka LED 18V/14,4 Li-Ion, Makita [DEBDML808]
-
Producent:
-
Kod producenta:DEBDML808
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3270 pkt. |
Latarka akumulatorowa DML808, MAKITA [DEBDML808], zasilana akumulatorami Li-Ion Makita o napięciu 14,4V lub 18V. Dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w blistrze.
Lekka latarka o ergonomiczny kształcie z gumowanym uchwytem i aluminiową głowicą regulowaną w 12 pozycjach. Posiada diodę LED o mocy 4,9W i pierścień regulujący szerokość strumienia światła.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Latarka akumulatorowa 14,4V/18V, DML808, Makita [DEBDML808]:
- wyposażona w kompaktową, ruchomą głowicę z aluminium,
- głowica posiada możliwość regulacji ustawienia kąta nachylenia w 12 pozycjach,
- pierścień regulujący strumień światła umieszczony na głowicy umożliwia oświetlenie większej powierzchni zachowując równomierny rozkład światła,
- brak konieczności wymiany żarówek oraz bardzo długi czas świecenia - minimum 50 000 h dzięki zastosowaniu pojedynczej diody LED,
- na wyposażeniu latarka posiada praktyczny uchwyt do mocowania np. na pasku,
- nie współpracuje z akumulatorami z serii G 14,4V (bez elektroniki): BL1411G, BL1413G, BL1415G i z akumulatorami z serii G 18V (bez elektroniki): BL1811G, BL1813G, BL1815G,
- latarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne latarki akumulatorowej Makita [DEBDML808]:
- napięcie akumulatorów: 14,4V / 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory 14,4V: 1,3 / 1,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory 18V: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- typ żarówki: LED,
- moc żarówki: 4,9 W,
- natężenie światła: 170 / 4500 lx (luxów),
- strumień światła: 190 lm (lumenów),
- wymiary ( D x S x W): 297 x 79 x 119 mm,
- waga: 0,43 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,43 kg |
| wymiary: | 297 x 79 x 119 mm |
| strumień światła: | 190 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 088381853118 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
