latarka akumulatorowa 12V max (10,8V) ML104 Makita [DEAML104] Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DEAML104
386,16zł brutto
313,95zł netto
509,22zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3862 pkt. |
Latarka akumulatorowa 10,8V (12V max) ML104 MAKITA DEAML104 wyposażona w 20 wysokowydajnych diod LED zapewniających szeroki oraz jasny strumień światła w zakresie 360° oraz 1 diodę LED służącą jako górne źródło światła, dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
Latarka z 3-stopniową regulacją świecenia (20 LED / 5 LED / 1 LED). Posiada obracany hak do zawieszenia i port USB umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Latarka akumulatorowa 12V max (10,8V) ML104 MAKITA [DEAML104]:
- kompaktowa latarka akumulatorowa CXT z głowicą wykonaną z tworzywa rozpraszającego światło,
- posiada 20 wysokowydajnych diod LED zapewniających szeroki oraz jasny strumień światła w zakresie 360°,
- wyprodukowana w technologii XPT, zapewniającej latarce podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- 1 dioda LED o mocy 2W umieszczona w górnej części głowicy z reflektorem odbijającym światło,
- 3-stopniowa regulacja świecenia:
- pełna moc - 20 diod LED,
- tryb 5 diod LED,
- tryb 1 górnej diody LED,
- latarka posiada zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora,
- na wyposażeniu posiada poręczny hak do zawieszenia obracany o 360°,
- dodatkowo latarka posiada port USB umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych,
- latarka posiada możliwość zamontowania uchwytu magnetycznego (do zakupienia osobno - nr kat. GM00001683),
- dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne latarki akumulatorowej ML104 Makita [DEAML104]:
- napięcie zasilania: 10,8V (12V max),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- typ żarówki: LED,
- źródło światła:
- główne źródło światła: 20 x LED 0,5W (360°),
- górna dioda LED: 1 x LED 2W,
- natężenie światła:
- główne źródło światła: 340 lx,
- górna dioda LED: 1900 lx,
- strumień światła:
- główne źródło światła: 710 lm,
- górna dioda LED: 130 lm,
- czas świecenia z akumulatorem BL1040B / BL1041B:
- główne źródło światła: 5,5 godz.
- górna dioda LED: 19 godz.
- wymiary (D x S x W): 414 x 66 x 132 mm,
- waga (EPTA): 0,61 - 0,78 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 0,78 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,61 kg |
| wymiary: | 414 x 66 x 132 mm |
| strumień światła: | 710 lm |
| typ żarówki: | LED |
| EAN: | 088381836173 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
