lampa akumulatorowa 12V/14V/18V, Fein [92604200020] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:92604200020
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3832 pkt. |
Latarka akumulatorowa 12V/14V/18V Fein 92604200020, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Lekka i kompaktowa latarka z dającą jasne światło jedną diodą LED o mocy 2,1W, z dwustopniową regulacją jasności. Latarka posiada regulowaną głowicę świetlną, którą można ustawić pod różnymi kątami oraz zintegrowany uchwyt umożliwiający zawieszenie lampy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Lampa akumulatorowa 12V/14V/18V, Fein [92604200020]:
- lekka i wytrzymała latarka akumulatorowa kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami Li-Ion Fein 12V, 14V oraz 18V,
- moc świetlna lampy wynosi do 190 lumenów (2 stopnie regulacji jasności),
- źródłem światła jest pojedyncza, dająca jasne światło dioda LED o mocy 2,1W,
- konstrukcja lampy pozwala na różne metody montażu i użytkowania - głowica świetlna może być ustawiona pod różnym kątem, lampę można także zawiesić,
- latarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE LAMPY FEIN [92604200020]:
- napięcie zasilania: 12V / 14V / 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- źródło światła: pojedyncza dioda LED 2,1 W,
- strumień światła: 160 / 190 lm,
- wymiary (D x S x W): 85 x 65 x 44 mm,
- waga: 130 g
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,13 kg |
| wymiary: | 85 x 65 x 44 mm |
| strumień światła: | 160/190 lm |
| typ żarówki: | LED |
| EAN: | 4014586882819 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
