końcówka 16mm do śrub z gniazdem imbusowym 22mm, KOKEN [107-16 22]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-16 22
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 398 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken o symbolu [107-16 22mm] do śrub z gniazdem sześciokątnym (tzw imbusowa), Hex 22mm.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 16mm może współpracować z adapterami: 14106 (na kwadrat 1/2''), 16106 (na kwadrat 3/4''), oraz 18106 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken do śrub imbusowych Hex, 22mm [107-16 22mm]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem Imbusowym, rozmiar 22mm.
parametry techniczne końcówki [107-16 22mm]:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 22 mm,
- długość całkowita [L]: 40 mm,
- waga: 97 g.
Dostępne są końcówki Imbusowe o długościach: 40mm, 100mm.
| długość całkowita: | 40 mm |
| waga: | 97 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 16mm |
| EAN: | 4991644323777 |
| rozmiar grota: | 22 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Imbus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.097 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
