końcówka nasadowa z magnesem 1/4" do śrub 8/50mm, Wera [05073503001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05073503001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 360 pkt. |
Końcówka nasadowa z magnesem 1/4" rozmiar 8 mm, firmy WERA 05073503001 pakowana na blistrze, ma długość całkowitą 50 mm.
Wykonana jest z najwyższej jakości stali narzędziowej zapewniającej wysoką trwałość.
Końcówka do stosowania z wkrętarkami elektrycznymi i akumulatorowymi do wkręcania śrub z łbem sześciokątnym i nakrętek.
Wykonane zgodnie z normą z normą DIN3126-F 6,3 ISO1173.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.końcówka nasadowa z magnesem 1/4" rozmiar 8 mm, serii 869/4 M, firmy WERA 05073503001:
- końcówka nasadowa z magnesem 1/4" sześciokątna do śrub i nakrętek, rozmiar 8 mm,
- wykonana jest z najwyższej jakości stali narzędziowej zapewniającej wysoką trwałość,
- końcówka ma długość całkowitą 50 mm, pakowana na blistrze,
- przeznaczona do stosowania z wkrętarkami elektrycznymi i akumulatorowymi do wkręcania śrub z łbem sześciokątnym i nakrętek,
- wykonana zgodnie z normą DIN3126-F 6,3 ISO1173.
parametry techniczne końcówki nasadowej [05073503001]:
- rozmiar: 8 mm,
- typ nasadki: sześciokątna,
- typ mocowania: sześciokąt 1/4",
- długość całkowita: 50 mm,
- waga: 26 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 23 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| rozmiar: | 8 mm |
| magnes: | tak |
| EAN: | 4013288105714 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.034 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
