końcówka nasadowa 1/4" do śrub 5,5/50mm, Wera [05060400001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05060400001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 249 pkt. |
Końcówka nasadowa 1/4" rozmiar 5,5 mm, firmy WERA 05060400001 wykonana jest z najwyższej jakości stali narzędziowej zapewniającej wysoką trwałość.
Końcówka ma długość całkowitą 50 mm, do stosowania z wkrętarkami elektrycznymi i akumulatorowymi do wkręcania śrub z łbem sześciokątnym i nakrętek.
Wykonane zgodnie z normą z normą DIN3126-F 6,3 ISO1173.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka nasadowa 1/4" do śrub z łbem sześciokątnym, rozmiar 5,5mm, serii 869/4, firmy Wera [05060400001]:
- wysokiej jakości, końcówka nasadowa bez magnesu do śrub z łbem sześciokątnym,
- posiada uchwyt sześciokątny 1/4" wykonany zgodnie normą wg DIN ISO 1173-F 6,3,
- rozmiar metryczny,
parametry końcówki nasadowej firmy Wera [05060400001]:
- typ grota: nasadka,
- rozmiar: 5,5 mm,
- długość całkowita: 50 mm,
- magnetyczna: nie.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 17 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| rozmiar: | 5.5 mm |
| magnes: | nie |
| EAN: | 4013288100948 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.018 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 1.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
