końcówka imbusowa z kulką 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 5x89mm, 842/4 WERA [05059682001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05059682001
Stan magazynowy: 6
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 435 pkt. |
Wysokiej jakości końcówka imbusowa z kulką 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym w rozmiarze 5x89mm, WERA [05059682001], do uniwersalnego zastosowania.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii 842/4 Z zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota. Kulka umieszczona na końcówce wkrętaka pozwala na odchylanie osi narzędzia względem osi wkrętu, co umożliwia dokręcanie i odkręcanie pod kątem.
Końcówka ma chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą wg DIN ISO 1173-F 6,3.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka imbusowa z kulką 1/4", rozmiar 5x89mm, serii 842/4 WERA [05059682001]:
- elastyczny grot do wkrętów z gniazdem sześciokątnym,
- kulka umieszczona na końcówce wkrętaka pozwala na odchylanie osi narzędzia względem osi wkrętu, umożliwiając dokręcanie i odkręcanie pod kątem w trudno dostępnych miejscach,
- końcówka przeznaczona jest do prac montażowych,
- ekstra wytrzymały grot Wera serii 842/4 Z zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota,
- końcówka posiada chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą wg DIN ISO 1173-F 6,3.
Parametry końcówki imbusowej z kulką WERA [05059682001]:
- rodzaj końcówki: do śrub z gniazdem sześciokątnym wewnętrznym - Imbus,
- rozmiar imbusa: 5 mm,
- długość całkowita: 89 mm
| długość całkowita: | 89 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288155955 |
| typ grotu: | Sześciokątny Imbus |
| rozmiar grota: | 5 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.022 kg |
| długość opakowania: | 8.9 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
