końcówka HEX z otworem 1/4" do śrub z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 4mm, serii HEX-Plus, WERA [05056344001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056344001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 212 pkt. |
Profesjonalna końcówka do śrub imbusowych Hex 4mm, firmy WERA [05056320001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 25mm.
Bardzo wytrzymała końcówka do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "twardego".
Wysoka jakość zapewnia pewną pracę, a grot końcówki o profilu HEX-Plus dzięki większej powierzchni styku zapobiega uszkadzaniu łbów wkręcanych śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka HEX z otworem 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 4mm, serii 840/1 Z BO, firmy WERA [05056344001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka imbusowa z otworem 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym z trzpieniem zabezpieczającym,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- końcówka posiada Profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizując efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda wkrętu,
- posiada uchwyt sześciokątny 1/4" wykonany zgodnie normą wg DIN ISO 1173-D 6,3,
- przy zakupie 10szt. w opakowanie kartonowe
parametry końcówki z otworem HEX firmy Wera [05056344001]:
- typ grota: HEX BO z otworem,
- rozmiar: 4 mm,
- długość całkowita: 25 mm,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288038593 |
| rozmiar grota: | 4 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
