końcówka HEX 5/16" do śrub z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 4mm, serii HEX-Plus, WERA [05057510001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057510001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 152 pkt. |
Profesjonalna końcówka do śrub imbusowych Hex 4mm, firmy WERA [05057510001], mocowanie sześciokąt 5/16" o długości całkowitej 30mm.
Bardzo wytrzymała końcówka do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "twardego".
Wysoka jakość zapewnia pewną pracę, a grot końcówki o profilu HEX-Plus dzięki większej powierzchni styku zapobiega uszkadzaniu łbów wkręcanych śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka HEX 5/16" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 4mm, serii 840/2 Z, firmy WERA [05057510001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka imbusowa 5/16" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- końcówka posiada Profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizując efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda wkrętu,
- posiada uchwyt sześciokątny 5/16" wykonany zgodnie normą wg DIN ISO 1173-D 8,
parametry końcówki HEX firmy Wera [05057510001]:
- typ grota: HEX (imbus),
- rozmiar: 4 mm,
- długość całkowita: 30 mm,
- typ mocowania: 5/16"
Końcówki z mocowaniem 5/16" dostępne są także w innych długościach (30mm, 70mm i 100mm) oraz w rozmiarach metrycznych i calowych.
Jesteś zainteresowany zapytaj sprzedawcy sklep@phuabc.com.pl.
| długość całkowita: | 30 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 5/16" (7,9mm) |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288012760 |
| rozmiar grota: | 4 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.009 kg |
| długość opakowania: | 3 cm |
| szerokość opakowania: | 0.9 cm |
| wysokość opakowania: | 0.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
