końcówka HEX 1/4" do śrub z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 0,9/50mm, serii HEX-Plus, WERA [05160885001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05160885001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 161 pkt. |
Profesjonalna, wydłużana końcówka do śrub imbusowych Hex, rozmiar 0,9mm, firmy WERA [05160885001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 50mm.
Bardzo wytrzymała końcówka do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "twardego", a dzięki swojej długości można używać do śrub głęboko osadzonych w materiale.
Wysoka jakość zapewnia pewną pracę, a grot końcówki o profilu HEX-Plus dzięki większej powierzchni styku zapobiega uszkadzaniu łbów wkręcanych śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna, wydłużona końcówka HEX 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 0,9/50mm, serii 840/4 Z, firmy WERA [05059633001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka imbusowa 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym, rozmiar metryczny,
- dzięki wydłużonej końcówce można dokręcić śruby, które są wpuszczone głęboko w materiale, a mocując bezpośrednio do wkrętarki eliminujemy luzy,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- końcówka posiada Profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizując efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda wkrętu,
- posiada uchwyt sześciokątny 1/4" wykonany zgodnie normą wg DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki HEX firmy Wera [05059633001]:
- typ grota: HEX (imbus),
- rozmiar: 0,9 mm,
- długość całkowita: 50 mm,
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288200976 |
| rozmiar grota: | 0,9 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.006 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
