końcówka HEX 1/4" do śrub z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 5/16", serii HEX-Plus, WERA [05135077001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05135077001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 186 pkt. |
Profesjonalna końcówka do śrub imbusowych Hex, rozmiar 5/16", firmy WERA [05135077001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 25mm.
Bardzo wytrzymała końcówka do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "twardego".
Wysoka jakość zapewnia pewną pracę, a grot końcówki o profilu HEX-Plus dzięki większej powierzchni styku zapobiega uszkadzaniu łbów wkręcanych śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka HEX 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym w rozmiarze calowym 5/16", serii 840/1 Z, firmy WERA [05135077001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka imbusowa 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym w rozmiarze calowym,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- końcówka posiada Profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizując efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda wkrętu,
- posiada uchwyt sześciokątny 1/4" wykonany zgodnie normą wg DIN ISO 1173-D 6,3,
- przy zakupie 10szt. w opakowanie kartonowe
parametry końcówki HEX firmy Wera [05135077001]:
- typ grota: HEX (imbus),
- rozmiar: 5/16",
- długość całkowita: 25 mm,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288036360 |
| rozmiar grota: | 5/16" |
| typ rozmiaru : | calowy |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.008 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.9 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
