końcówka Halfmoon 4mm do wkrętów z gniazdem imbusowym, rozmiar HEX 2,0x44mm, Wera [05135269001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05135269001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 309 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem imbusowym, rozmiar 2,0x44mm, firmy WERA [05135269001], mocowanie Halfmoon 4mm o długości całkowitej 44 mm.
Końcówka Wera serii 840/9 C Hex-Plus Halfmoon do wkrętaków i wkrętarek z mocowaniem przystosowanym do tych końcówek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka imbusowa serii 840/9 C Hex-Plus Halfmoon, firmy WERA [05135269001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka do wkrętów z gniazdem imbusowym rozmiar 2,0x44mm,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- profil Hex-Plus zabezpiecza przed odkształceniem gniazda wkrętu,
- elastyczna końcówka serii 840/9 C Hex-Plus do wkrętaków z gniazdem przystosowanym do tych końcówek,
- końcówka posiada mocowanie Halfmoon 4mm.
parametry końcówki imbusowej firmy Wera [05135269001]:
- typ grota: Hex-Plus (imbusowa),
- rozmiar: 2,0 mm,
- długość całkowita: 44 mm,
- mocowanie: Halfmoon 4mm,
- średnica części roboczej: 2,6 mm,
| długość całkowita: | 44 mm |
| typ mocowania : | Halfmoon 4mm |
| EAN: | 4013288168313 |
| rozmiar grota: | 2 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.003 kg |
| długość opakowania: | 4.4 cm |
| szerokość opakowania: | 0.4 cm |
| wysokość opakowania: | 0.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
