końcówka 7/16'' do śrub z gniazdem imbusowym, 8mm, KOKEN [183H-35 8]
-
Producent:
-
Kod producenta:183H-35 8
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 249 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 7/16'' (11.2mm) firmy Koken o symbolu [183H-35 8mm] do śrub z gniazdem sześciokątnym (tzw imbusowa), Hex 8mm.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 7/16" lub bezpośrednio z wiertarko-wkrętarką.
Końcówka z mocowaniem 7/16'' może współpracować z adapterami: NV13134 (na kwadrat 3/8''), 13134 (na kwadrat 3/8''), NV14134 (na kwadrat 1/2''), 14134 (na kwadrat 1/2''), oraz 16134 (na kwadrat 3/4'').
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 7/16'' firmy Koken do śrub imbusowych Hex, 8mm [183H-35 8mm]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 7/16" lub bezpośrednio z wiertarko-wkrętarką,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem imbusowym, rozmiar 8mm.
- końcówki wykonane zgodnie z normą DIN3126 E11.2
parametry techniczne końcówki [183H-35 8mm]:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 8 mm,
- długość całkowita [L]: 35 mm,
- waga: 20 g.
Dostępne są końcówki Imbusowe o długościach: 35mm, 75mm, 150mm.
| długość całkowita: | 35 mm |
| waga: | 20 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 7/16'', 11.2mm |
| EAN: | 4991644310661 |
| rozmiar grota: | 8 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Imbus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
