końcówka 7/16'' do śrub z gniazdem imbusowym, 6/75mm KOKEN [183H-75 6]
-
Producent:
-
Kod producenta:183H-75 6
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 305 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 7/16'' (11.2mm) firmy Koken o symbolu [183H-75 6mm] do śrub imbusowych Hex, rozmiar 6mm.
Końcówka o długości 75mm przeznaczona do stosowania w miejscach o utrudnionym dostępie za pośrednictwem adaptera lub bezpośrednio wiertarko-wkrętarką.
Końcówka z mocowaniem 7/16'' może współpracować z adapterami: NV13134 (na kwadrat 3/8''), 13134 (na kwadrat 3/8''), NV14134 (na kwadrat 1/2''), 14134 (na kwadrat 1/2''), oraz 16134 (na kwadrat 3/4'').
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 7/16'' firmy do śrub imbusowych Hex, 6/75mm KOKEN [183H-75 6mm]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 7/16" lub bezpośrednio z wiertarko-wkrętarką,
- końcówka o długości 75mm do stosowania w miejscach trudno dostępnych,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem imbusowym, rozmiar 6mm,
- końcówki wykonane zgodnie z normą DIN3126 E11.2
parametry techniczne końcówki [183H-75 6mm]:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 6 mm,
- typ mocowania: sześciokąt 7/16" (11,2mm),
- długość całkowita [L]: 75 mm,
- wymiar [R]: 7,5 mm,
- waga: 39 g.
Dostępne są końcówki Imbusowe o długościach: 35mm, 75mm, 150mm.
| długość całkowita: | 75 mm |
| waga: | 39 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 7/16'', 11.2mm |
| EAN: | 4991644311040 |
| rozmiar grota: | 6 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Imbus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.051 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
