końcówka 7/16'' do śrub z gniazdem imbusowym, 1/2 cala, KOKEN [183H-35 1/2"]
-
Producent:
-
Kod producenta:183H-35 1/2"
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 446 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 7/16'' (11.2mm) firmy Koken o symbolu [183H-35 1/2''] do śrub imbusowych Hex 1/2 cala.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 7/16" lub bezpośrednio z wiertarko-wkrętarką.
Końcówka z mocowaniem 7/16'' może współpracować z adapterami: NV13134 (na kwadrat 3/8''), 13134 (na kwadrat 3/8''), NV14134 (na kwadrat 1/2''), 14134 (na kwadrat 1/2''), oraz 16134 (na kwadrat 3/4'').
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 7/16'' firmy Koken do śrub imbusowych Hex, 1/2 cala [183H-35 1/2'']:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 7/16" lub bezpośrednio z wiertarko-wkrętarką,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem imbusowym, rozmiar 1/2 cala.
- końcówki wykonane zgodnie z normą DIN3126 E11.2
parametry techniczne końcówki [183H-35 1/2'']:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 1/2 cala,
- długość całkowita [L]: 35 mm,
- waga: 38 g.
| długość całkowita: | 35 mm |
| waga: | 38 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 7/16'', 11.2mm |
| EAN: | 4991644008704 |
| rozmiar grota: | 1/2" |
| typ rozmiaru : | calowy |
| typ końcówki: | Imbus |
| masa z opakowaniem: | 0.038 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
