końcówka 22mm do śrub z gniazdem imbusowym 27mm, KOKEN [107-22 27]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-22 27
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 516 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 22mm firmy Koken o symbolu [107-22 27mm] do śrub z gniazdem sześciokątnym (tzw imbusowa), Hex 27mm.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 22mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 22mm może współpracować z adapterami: 16107 (na kwadrat 3/4'') i 18107 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 22mm firmy Koken do śrub imbusowych Hex, 27mm [107-22 27mm]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 22mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem Imbusowym, rozmiar 27mm.
parametry techniczne końcówki [107-22 27mm]:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 27 mm,
- długość całkowita [L]: 50 mm,
- waga: 200 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 176 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 22 mm |
| EAN: | 4991644324156 |
| rozmiar grota: | 27 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Imbus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
