końcówka 22mm do śrub z gniazdem imbusowym 17mm, KOKEN [107-22 17]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-22 17
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 398 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 22mm firmy Koken o symbolu [107-22 17mm] do śrub z gniazdem sześciokątnym (tzw imbusowa), Hex 17mm.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 22mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 22mm może współpracować z adapterami: 16107 (na kwadrat 3/4'') i 18107 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 22mm firmy Koken do śrub imbusowych Hex, 19mm [107-22 19mm]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 22mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem Imbusowym, rozmiar 19mm.
parametry techniczne końcówki [107-22 19mm]:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 19 mm,
- długość całkowita [L]: 50 mm,
- waga: 140 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 130 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 22 mm |
| EAN: | 4991644324101 |
| rozmiar grota: | 17 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Imbus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.130 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
