końcówka 16mm do śrub z gniazdem imbusowym 3/8 cala, KOKEN [107-16 3/8'']
-
Producent:
-
Kod producenta:107-16 3/8''
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 322 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken o symbolu [107-16 3/8''] do śrub z gniazdem sześciokątnym (tzw imbusowa), Hex 3/8''.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 16mm może współpracować z adapterami: 14106 (na kwadrat 1/2''), 16106 (na kwadrat 3/4''), oraz 18106 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken do śrub imbusowych Hex, 3/8 cala [107-16 3/8'']:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem Imbusowym, rozmiar 3/8 cala.
parametry techniczne końcówki [107-16 3/8'']:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 3/8 cala,
- długość całkowita [L]: 40 mm,
- waga: 45 g.
| długość całkowita: | 40 mm |
| waga: | 45 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 16mm |
| EAN: | 4991644323913 |
| rozmiar grota: | 3/8" |
| typ rozmiaru : | calowy |
| typ końcówki: | Imbus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.045 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
