końcówka 16mm do śrub z gniazdem imbusowym 3/4 cala, KOKEN [107-16 3/4"]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-16 3/4"
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 374 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna udarowa 16mm firmy Koken o symbolu [107-16 3/4"] do śrub z gniazdem sześciokątnym (tzw imbusowa), Hex 3/4".
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, elektrycznymi i pneumatycznymi), poprzez adapter.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 16mm może współpracować z adapterami: 14106 (na kwadrat 1/2''), 16106 (na kwadrat 3/4''), oraz 18106 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken do śrub imbusowych Hex, 3/4 cala [107-16 3/4'']:
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi za pomocą adaptera do końcówek (symbole podane w zakładce akcesoria),
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem Imbusowym, rozmiar 3/4 cala.
parametry techniczne końcówki [107-16 3/4'']:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 3/4 cala,
- długość całkowita [L]: 40 mm,
- waga: 80 g.
| długość całkowita: | 40 mm |
| waga: | 80 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 16mm |
| rozmiar: | 3/4'' |
| EAN: | 4991644323968 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| typ końcówki: | Imbus |
| masa z opakowaniem: | 0.085 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
