końcówka 16mm do śrub z gniazdem imbusowym 18mm, KOKEN [107-16 18]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-16 18
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 348 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken o symbolu [107-16 18mm] do śrub z gniazdem sześciokątnym (tzw imbusowa), Hex 18mm.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 16mm może współpracować z adapterami: 14106 (na kwadrat 1/2''), 16106 (na kwadrat 3/4''), oraz 18106 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken do śrub imbusowych Hex, 18mm [107-16 18mm]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem Imbusowym, rozmiar 18mm.
parametry techniczne końcówki [107-16 18mm]:
- typ końcówki: sześciokąt HEX (Imbus),
- rozmiar końcówki: 18 mm,
- długość całkowita [L]: 40 mm,
- waga: 78 g.
Dostępne są końcówki Imbusowe o długościach: 40mm, 100mm.
| długość całkowita: | 40 mm |
| waga: | 78 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 16mm |
| EAN: | 4991644323791 |
| rozmiar grota: | 18 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Imbus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.078 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
