Zestaw 5 końcówek udarowych Impaktor 1/4" do śrub z gniazdem Phillips, rozmiar PH3/50mm, Wera [05057657001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057657001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 970 pkt. |
Zestaw 5 profesjonalnych końcówek udarowych 1/4" do śrub z gniazdem krzyżowym Phillips, rozmiar PH3 firmy WERA 05057657001 o długości 50mm.
Przeznaczone są do pracy wiertarko-wkrętarką, zakrętarką udarową i kluczem udarowym.
Posiadają oznaczenie kolorystyczne typu i rozmiaru, co ułatwia i przyspiesza odnalezienie właściwej końcówki.
Końcówki udarowe serii IMPAKTOR posiada strefę skrętną, oraz nasyp diamentowy na końcówce grotu.
Właściwości te powodują, że końcówka ma kilkukrotnie wyższą wytrzymałość i żywotność w porównaniu do tradycyjnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 5 profesjonalnych końcówek udarowych Phillips, serii 851/4 IMP DC Impaktor, rozmiar PH3 firmy WERA [05057657001]:
- udarowa końcówka Phillips 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PH3,
- końcówka o długości 50mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdzi się zarówno ze wszystkimi z wiertarko-wkręrarkami, zakrętarkami czy kluczami udarowymi, jak i z grzechotką ręczną,
- końcówka Impaktor ma część roboczą pokrytą drobnymi diamentowymi cząsteczkami, które gwarantują pewne osadzenie narzędzia w gnieździe,
- wgryzające się w śrubę drobinki diamentu pozwalają na zmniejszenie siły docisku niezbędnej podczas montażu, a tym samym zmniejszają ryzyko wyślizgiwania się końcówki z gniazda wkrętu,
- końcówka posiada strefą skrętną, która absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- udarowe końcówki Impaktor wytrzymują dużo większe obciążenia w porównaniu do standardowych,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
- jest zgodna z nowym systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki,
- końcówki dostarczane są w praktycznym pudełku z tworzywa,
parametry końcówek udarowych Phillips firmy Wera [05057657001]:
- typ grota: Phillips,
- rozmiar: PH3,
- długość całkowita: 50 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5 szt.,
- opakowanie: pudełko z tworzywa,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 4013288157669 |
| rozmiar grota: | PH3 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.057 kg |
| długość opakowania: | 8.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
