komplet 13szt. wkrętaków do pobijania Kraftform Plus BIG PACK 900, Wera [05133285001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05133285001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4500 pkt. |
Komplet 13 szt. najwyższej jakości wkrętaków do pobijania [133285] z serii Kraftorm Plus Big Pack-900 firmy Wera, to znakomite wkrętaki do prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych z trójkomponentową rękojeścią z trzpieniem do pobijania.
Rękojeść ukształtowana w sposób zapewniający dłoniom i nadgarstkom bezpieczeństwo podczas pracy.
Zestaw 133285 Kraftform Plus posiadają przelotowy trzpień wykonany z wysokiej jakości materiału, który pozwala na bezstratne przenoszenie energii podczas pobijania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 13 szt. wkrętaków do pobijania z serii Kraftorm Plus - Seria 900 firmy Wera [05133285001]:
- znakomicie sprawdzają się podczas prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych,
- mają trójkomponentową rękojeść,
- wyposażone są w kołpak do pobijania, wkrętaki z Serii 900 Wery mają przelotowy, sześciokątny trzpień wykonany z wysokiej jakości materiału który pozwala na bezstratne przenoszenie energii podczas pobijania,
- ulepszony cieplnie materiał o dużej elastyczności zapobiega odpryskom i pękaniu trzpienia;
- rękojeść ukształtowana w sposób zapewniający dłoniom i nadgarstkom bezpieczeństwo podczas pracy,
- sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczaniem się wkrętaka z miejsca pracy,
- dodatkowo na wyposażeniu półka umożliwiająca montaż i wygodne przechowywanie tych wkrętaków w warsztacie lub wózku narzędziowym.
zestaw 05133285001 Kraftform Plus składa się z:
- płaskie: 0,6x3,5x80 mm; 0,8x4,5x80 mm; 1,0x5,5x100 mm;1,2x7,0x125 mm; 1,6x9,0x150 mm
- philips: PH 1x80 mm; PH 2x100 mm; PH 3x150 mm;
- pozidrive: PZ 1x80 mm; PZ 2x100 mm; PZ 3x150 mm;
- torx: TX 20x90 mm; TX 25x100 mm;
| liczba sztuk w opakowaniu: | 13 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288176349 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.010 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 21.5 cm |
| wysokość opakowania: | 9.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
