komplet końcówek udarowych 1/4", 50mm, 6 szt. Bit-Check 6 Impaktor 1 Wera [05057695001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057695001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1416 pkt. |
Komplet 6 szt. końcówek udarowych IMPAKTOR o długości 50mm, do śrub PH, PZ i Torx firmy WERA model Bit-Check 6 Impaktor 1 [05057695001], zapakowany w praktycznej i trwałej kasecie z tworzywa.
Końcówki z serii IMPAKTOR mają kilkukrotnie wyższą wytrzymałość i żywotność w porównaniu do tradycyjnych końcówek, dzięki specjalnym materiałom z których są wykonane oraz technologii wykończenia. Doskonale sprawdzają się przy pracy zakrętarkami udarowymi.
Każda z końcówek oznaczona jest innym kolorem w systemie "take it easy" co ułatwia szybkie odnalezienie i dobór właściwej końcówki do danego typu śruby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
komplet bitów udarowych 1/4", Bit-Check 6 Impaktor 1 Wera [05057695001]
- końcówki z serii IMPAKTOR zostały zaprojektowane specjalnie do przenoszenia dużych sił skrętnych powstałych podczas pracy z wkrętarkami udarowymi. Posiadają specjalną strefę skrętną, która znacznie ogranicza ryzyko pęknięcia grotu podczas pracy.
- końcówki IMPAKTOR są pokryte w części czołowej, która ma styczność z wkrętem, drobnymi cząsteczkami diamentowymi, zwiększa to przyczepność i zapobiega wyślizgiwaniu się grota końcówki z łba wkręta.
- końcówki zapakowane są w praktycznym i trwałym etui z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
- w skład kompletu wchodzi 6 szt. końcówek udarowych 1/4" o długości 50mm:
- 1 x PH2 [05057656001];
- 1 x PH3 [05057657001];
- 1 x PZ2 [05057661001];
- 1 x PZ3 [05057662001];
- 1 x TX25 [05057625001];
- 1 x TX30 [05057626001];
- waga zestawu: 68g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288157751 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.068 kg |
| długość opakowania: | 7.2 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
