komplet 7szt. wkrętaków płaskich, PH + próbnik napiecia w izolacji VDE, WERA [05006147001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05006147001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1945 pkt. |
Komplet 7 szt. najwyższej jakości wkrętaków w izolacji VDE 05006148001 z serii Kraftorm Plus firmy Wera, przeznaczone do prac pod napięciem do 1000V.
Śrubokręty te znakomite są do prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych; posiadają trójkomponentową rękojeść.
Wkrętaki z tej serii posiadają systemem Lasertip® redukującym "wyślizgiwanie" się wkrętaka z gniazda wkrętu co umożliwia pracę z większym momentem obrotowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 7 szt. wkrętaków w izolacji VDE 05006147001 z serii Kraftorm 100 VDE firmy Wera:
- wkrętaki VDE do prac pod napięciem do 1000V znakomicie sprawdzają się podczas prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych,
- wkrętaki z serii Kraftform mają trójkomponentową rękojeść ukształtowaną w sposób zapewniający dłoniom i nadgarstkom bezpieczeństwo podczas pracy,
- zestaw 05006147001 Kraftform posiadają systemem Lasertip® redukującym "wyślizgiwanie" się z gniazda wkrętu,
- laserowo obrabiane końcówki wkrętaków mają bardzo chropowatą powierzchnię o bardzo dużej twardości,
- zestaw na wyposażeniu dodatkowo półkę umożliwiającą montowanie tych wkrętaków w warsztacie lub wózku narzędziowym.
zestaw 05006147001 Kraftform składa się z wkrętaków:
- płaskich: 0,4x2,5x80 mm; 0,6x3,5x100 mm; 0,8x4,0x100 mm; 1,0x5,5x125 mm
- pozidrive: PH 1x80 mm; PH 2x100 mm;
- próbnik: 0,5x3,0x70 mm
do zastosowań profesjonalnych polecamy wkrętaki WERY z serii Kraftform Comfort, Kraftform Plus lub Kraftform Plus z serii 900 do pobijania. Sprawdź również ofertę wkrętaków firmy BAHCO.


| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288041708 |
| typ grotu: |
|
| rozmiar grota: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.605 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 20.5 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
