komplet 6szt. wkrętaków do pobijania Kraftform PLUS 900 Wera [05018287001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05018287001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2020 pkt. |
Komplet 6 szt. najwyższej jakości wkrętaków 05018287001 z serii Kraftform Plus 900 z możliwością pobijania.
Pakowane w kartonie z dodatkowa plastikową półką umożliwiającą zawieszenia wkrętaków w warsztacie.
Wkrętaki do pobijania z serii KraftformPlus na całej długości posiadają przelotowy, sześciokątny trzpień umożliwiający bezpośrednie przenoszenie energii uderzenia na obrabiany materiał.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
komplet 6 szt. wkrętaków do pobijania z serii Kraftorm Plus - Seria 900 firmy Wera [05018287001]:
- znakomicie sprawdzają się podczas prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych,
- mają trójkomponentową rękojeść,
- wyposażone są w kołpak do pobijania, wkrętaki z Serii 900 Wery mają przelotowy, sześciokątny trzpień wykonany z wysokiej jakości materiału który pozwala na bezstratne przenoszenie energii podczas pobijania,
- ulepszony cieplnie materiał o dużej elastyczności zapobiega odpryskom i pękaniu trzpienia;
- rękojeść ukształtowana w sposób zapewniający dłoniom i nadgarstkom bezpieczeństwo podczas pracy,
- sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczaniem się wkrętaka z miejsca pracy,
- dodatkowo na wyposażeniu półka umożliwiająca montaż i wygodne przechowywanie tych wkrętaków w warsztacie lub wózku narzędziowym.
zestaw 05018287001 Kraftform Plus składa się z:
- płaskie: 0,6x3,5x80 mm; 0,8x4,5x80 mm; 1,0x5,5x100 mm;1,2x7,0x125 mm;
- pozidrive: PZ 1x80 mm; PZ 2x100 mm;
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288018137 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.835 kg |
| długość opakowania: | 28.5 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
