komplet 11szt. wkretaków Kraftform 2go 300 WERA [05004313001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004313001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3330 pkt. |
Zestaw 11szt. wkrętaków Kraftform 2go 300 Wera [05004313001] z systemem wyszukiwania "Take it easy", z oznaczonymi kolorystycznie rozmiarami.
Komplet zawiera 2 wkrętaki do wkrętów z rowkiem, 2 wkrętaki PH, 2 wkrętaki PZ i 5 wkrętaków TORX.
Wkrętaki zapakowane są w pojemniku tekstylnym Wera 2go 4 z regulowaną przegródką wewnątrz oraz z uchwytem do przenoszenia i powieszenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 11 szt. wkrętaków z serii Kraftorm 2go - Seria 300 firmy Wera [05004313001]:
- znakomicie sprawdzają się podczas prac warsztatowych, montażowych oraz serwisowych,
- mają ergonomiczną, trójkomponentową rękojeść,
- posiadają systemem wyszukiwania "Take it easy" - oznaczenie kolorystyczne (czerwony = Philips, czarny = Pozidriv, zielony = TORX, żółty = płaski).
- na wyposażeniu jest odporny na odkształcanie pojemnik tekstylny Wera 2go 4 z dużą powierzchnią podstawy i uchwytem do przenoszenia i powieszenia, w rozmiarze 165.0x165.0x105mm,
- rękojeść ukształtowana w sposób zapewniający dłoniom i nadgarstkom bezpieczeństwo podczas pracy,
- sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczaniem się wkrętaka z miejsca pracy,
- dodatkowo na wyposażeniu półka umożliwiająca montaż i wygodne przechowywanie tych wkrętaków w warsztacie lub wózku narzędziowym.
zestaw 05004313001 Kraftform 2go składa się z:
- płaskie: 0,8x4,5x80 mm; 1,2x7,0x125 mm;
- philips: PH 1x80 mm; PH 2x100 mm;
- pozidrive: PZ 1x80 mm; PZ 2x100 mm;
- torx: TX 10x80 mm; TX 15x80 mm; TX 20x90 mm; TX 25x100 mm; TX 30x150 mm;


| liczba sztuk w opakowaniu: | 11 szt. |
| opakowanie: | pojemnik tekstylny |
| EAN: | 4013288187833 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.357 kg |
| długość opakowania: | 18.5 cm |
| szerokość opakowania: | 11.5 cm |
| wysokość opakowania: | 24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
