komplet 11szt. wkretaków izolowanych do prac pod napięciem Kraftform 2go 100 WERA [05004310001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004310001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3507 pkt. |
Zestaw 11szt. wkrętaków Kraftform 2go 100 Wera [05004310001] z trzpieniami izolowanymi VDE gwarantującymi bezpieczeństwo pracy do 1000 V oraz z oznaczonymi kolorystycznie rozmiarami.
Komplet zawiera 4 wkrętaki do wkrętów z rowkiem, w tym jeden o zredukowanej średnicy trzpienia ze zintegrowaną izolacją do zagłębionych połączeń śrubowych i sprężyn, a także 2 wkrętaki PH, 2 wkrętaki PZ i 3 wkrętaki TORX.
Wkrętaki zapakowane są w pojemniku tekstylnym Wera 2go 4 z regulowaną przegródką wewnątrz oraz z uchwytem do przenoszenia i powieszenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 11szt. wkrętaków izolowanych Kraftform 2go 100 Wera [05004310001]:
- wkrętaki VDE do prac pod napięciem do 1000V znakomicie sprawdzają się podczas prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych,
- wkrętaki izolowane VDE z wielokomponentową rękojeścią Kraftform, zapewniającą szybkie dokręcanie i ergonomiczną pracę.
- zestaw Kraftform Plus posiadają systemem Lasertip® redukującym "wyślizgiwanie" się z gniazda wkrętu, alaserowo obrabiane końcówki wkrętaków mają bardzo chropowatą powierzchnię o bardzo dużej twardości,
- odporny na odkształcanie pojemnik tekstylny Wera 2go 4 z dużą powierzchnią podstawy i uchwytem do przenoszenia i powieszenia, w rozmiarze 165.0x165.0x105mm,
- regulowaną przegródkę z rzepami umożliwiająca wydzielenie do 5 komór wewnętrznych o wymiarach 50.0x120.0mm.
zestaw wkrętaków izolowanych VDE 05004310001 składa się z:
- wkrętak płaski: 0.6x3.5x100, 0.4x2.5x80, 0.8x4.0x150, 1.0x5.5x200,
- wkrętak Pozidriv: PZ1x80, PZ2x100,
- wkretak PHilips: PH1x80, PH2x100,
- wkretak Torx: TX10x80, TX15x80, TX20x80
Wkrętaki posiadają systemem wyszukiwania "Take it easy" - oznaczenie kolorystyczne (czerwony = Philips, czarny = Pozidriv, zielony = TORX, żółty = płaski).


| liczba sztuk w opakowaniu: | 11 szt. |
| opakowanie: | pojemnik tekstylny |
| EAN: | 4013288187826 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.115 kg |
| długość opakowania: | 18.5 cm |
| szerokość opakowania: | 11.5 cm |
| wysokość opakowania: | 24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
