klucz dynamometryczny elektroniczny 1/2", 34-340Nm, z 2-kierunkową wymienną głowicą, Bahco [IZO-D-340]
-
Producent:
-
Kod producenta:IZO-D-340
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 35711 pkt. |
Profesjonalny elektroniczny klucz dynamometryczny model IZO-D-340 firmy BAHCO z mocowaniem nasadek 1/2", o zakresie pracy 34-340Nm.
Klucz dynamometryczny wyposażony jest w dwukierunkową, wymienną grzechotkę z mocowaniem na trzpień 14x18mm, można do niego stosować zarówno grzechotkę jak i końcówkę klucza. Ma trwałą metalową konstrukcję i dwukomponentową rękojeścią podnoszącą komfort pracy.
Osiągnięcie zadanego momentu jest sygnalizowany wizualnie, dźwiękowo i wibracyjnie.
Do klucza dołączony jest certyfikat kalibracji. Norma ISO 6789, 89/336/EECT.
klucz dynamometryczny elektroniczny 1/2" Bahco IZO-D-340
- klucz dynamometryczny z trwałą metalową konstrukcją i dwukomponentową rękojeścią podnoszącą komfort pracy
- klucz wyposażony jest w system wymiany głowicy, który pozwala używać zarówno grzechotkę jak i końcówkę klucza
- dwukierunkowa, wymienna głowica (dołączona)
- sygnał wizualny, dźwiękowy i wibracyjny
- grzechotka ma 60 zębów, minimalny skok 6º
- dokładność pomiaru ±2%
- automatyczne odłączanie i automatyczne zerowanie kontroli zasilania
- możliwość programowania w Nm, Lbf.ft., Lbf.in.
- zakres temperatur pracy: od 5 °C do 42 °C
- temperatura przechowywania: od -10°C do 50°C
- klucz pracuje po zastosowaniu 3 baterii 1,5V AA (na wyposażeniu)
- klucz wykonany jest według normy ISO 6789, 89/336/EECT
- każdy z kluczy jest numerowany indywidualnie
Parametry klucza dynamometrycznego Bahco IZO-D-340
- mocowanie narzędzi (nasadek): 1/2"
- mocowanie wymiennej grzechotki: trzpień 14x18mm
- zakres pracy: 34-340 Nm / 25,07-250,80 lb-ft
- regulacja momentu co 1 Nm
- długość klucza (A): 665 mm
- szerokość głowicy (D): 30 mm
- maksymalna wysokość głowicy z czopem mocującym (E): 37 mm
- waga: 1525g
- opakowanie: plastikowe etui
Do klucza dynamometrycznego można dokupić wymienne końcówki na trzpień 14x18mm:
- klucz oczkowy: M13, M14, M15, M17, M18 M19, M22, M24, M27, M30, M32
- klucz płaski: M13, M14, M15, M17, M18, M19, M22, M24, M27, M30, M32
- klucz oczkowy otwarty: M10, M11, M12 M13, M14, M16, M17, M18 M19
- grzechotkę dwukierunkową na kwadrat 1/2'' [7852-1]
- grzechotkę dwukierunkową na kwadrat 3/4'' [8952-1]
- końcówka spawalnicza 11x25mm [7452-10]
Polecamy także pełną gamę nasadek z końcówkami do różnego typu śrub firm BAHCO, IRIMO, KOKEN i WERA.
| długość całkowita: | 665 mm |
| waga: | 1525 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| dokładność pomiaru: | ± 2% |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| przełącznik kierunku: | tak |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 34-340 Nm |
| typ głowicy: | wymienna |
| pamięć: | nie |
| eksport danych: | nie |
| mocowanie głowicy: | 14x18 mm |
| EAN: | 7314151846848 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.130 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
