kalendarz adwentowy 2025 z narzędziami Wera [05136610001] 24 części
-
Producent:
-
Kod producenta:05136610001
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 86
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2298 pkt. |
Kalendarz adwentowy 2025 Wera 05136610001, zawierający 24 szt. narzędzi ukrytych w ponumerowanych schowkach świątecznego, kartonowego opakowania.
Zestaw ten zawiera wysokiej jakości narzędzia, w tym wkrętaki Kraftform krótkie, precyzyjne, czy w izolacji VDE, rękojeść typu T i końcówki wkrętakowe oraz zestaw chwytaków do wkrętów. Wygodne przechowywanie narzędzi umożliwiają 2 stojaki.
Oczywiście w zestawie znajduje się także otwieracz do butelek, tym razem kolorystyce czerwono-czarnej.
Kalendarz adwentowy Wera to doskonały prezent dla wszystkich, którzy chcą posiadać profesjonalne narzędzia. Z prezentu ucieszy się każdy miłośnik narzędzi Wera, zarówno profesjonalista jak i majsterkowicz. Jest to kolejna już limitowana edycja kalendarza adwentowego Wera, dostępna tylko do wyczerpania zapasów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Kalendarz adwentowy Wera 2025 [05136610001] zawiera:
- 2 wkrętaki krótkie Kraftform Stubby:
- do śrub płaskich, 335: 1,0 x 5,5 x 25,5 mm,
- do śrub krzyżowych typu Philips, 350: PH2 x 25 mm - 3 wkrętaki precyzyjne Kraftform Micro:
- 1 wkrętak do śrub krzyżowych typu Philips, 2050 PH: PH0 x 60 mm [05118022001],
- 2 wkrętaki do śrub płaskich, 2035: 0,3 x 2 x 60 mm / 0,4 x 2,5 x 80 mm [05118008001], - 2 wkrętaki do prac pod napięciem, do śrub płaskich, 1060 i VDE:
- 0,4 x 2,5 x 80 mm [05051580001],
- 0,6 x 3,5 x 100 mm [05051582001] - 7 szt. wkrętaków Kraftform serii 300:
- do śrub krzyżowych typu Philips, 350 PH: PH1 x 80 mm / PH2 x 100 mm,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv, 355 PZ: PZ1 x 80 mm / PZ2 x 100 mm,
- do śrub typu TORX, 367 TORX: TX15 x 80 mm / TX20 x 100 mm /TX25 x 100 mm - 1 wkrętak do pobijania Kraftform serii 900:
- do śrub płaskich, 932 A: 1,2 x 7,0 x 125 mm [05018266001] - zestaw 2 szt. chwytaków do wkrętów z funkcją przytrzymującą do wkrętaków, końcówek wkrętakowych i kluczy trzpieniowych [05073680001]:
- 1440: 4.5-6 x 41 mm,
- 1442: 6.0-8.5x41 mm - rękojeść krótka typu T do końcówek 1/4", 9548,
- 3 szt. wydłużonych końcówek wkrętakowych sześciokątnych do śrub imbusowych Hex-Plus 840/4 Z:
- 4,0 x 89 mm,
- 5,0 x 89 mm,
- 6,0 x 89 mm - 2 stojaki do przechowywania narzędzi,
- kolekcjonerski otwieracz do butelek 1496
| liczba sztuk w opakowaniu: | 24 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288231024 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 57.50 cm |
| szerokość opakowania: | 46 cm |
| wysokość opakowania: | 5.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
