gwoździe do gwoździarki, do betonu, stali i drewna, XH Extra Hard 3,0 x 57mm, DeWalt [DCN8903057]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN8903057
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1400 pkt. |
Gwoździe gładkie, z pełnym łbem do gwoździarek DeWALT [DCN8903057] o średnicy 3,0mm i długości 57mm, pakowane po 510 szt.
Gwoździe stosowane są do szybkiego, trwałego łączenia różnego typu mocowań do konstrukcji stalowych, betonowych i drewnianych.
Polecamy stosowanie gwoździ DCN8903057 z gwoździarką akumulatorową DeWALT DCN890P2 i DCN890N.
Gwoździe z serii XH Extra Hard są zgodne z normą ETA-12/0188.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździe do gwoździarki akumulatorowej do betonu, stali i drewna DeWALT [DCN8903057]
- gwoździe do stosowania z gwoździarką akumulatorową DeWALT DCN890P2 i DCN890N.
- gwoździe w wersji XH Extra Hard znakomicie sprawdzają się do mocowania różnego rodzaju łączników, zaczepów, mocowań do rur, przewodów wentylacyjnych, elektrycznych, peszli itp.
- gwoździe przeznaczone są do stosowania w takich materiałach jak: beton, stal, gazobeton, cegła, beton komórkowy, mur,
- dla większej wygody gwoździe w wersji XH Extra Hard mocowane są na taśmie plastikowej w kolorze czerwonym,
- gwoździe XH Extra Hard są zgodne z normą ETA-12/0188.
Parametry gwoździ do gwoździarki DeWALT [DCN8903057]:
- długość całkowita: 57 mm,
- średnica: 3,00 mm,
- średnica łba: 6,3 mm,
- wykończenie: galwanizowane,
- mocowanie: na taśmie plastikowej,
- kąt pochylenia: 15°,
- ilość sztuk w opakowaniu: 510 szt.
- opakowanie: karton
| średnica gwoździa: | 3,0 mm |
| rodzaj łba: | okrągły pełny |
| rodzaj gwoździa: | gładki |
| pokrycie: | ocynkowany |
| rodzaj łączenia: | na taśmie z tworzywa |
| kąt pochylenia gwoździa: | 15 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 510 szt. |
| długość całkowita: | 57 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: | DCN890 |
| EAN: | 5054905022556 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.71 kg |
| długość opakowania: | 13.50 cm |
| szerokość opakowania: | 10.50 cm |
| wysokość opakowania: | 10.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
