gwoździarka do gwoździ 50-90mm, 18V XR DeWalt [DCN930P2-QW] 2x5,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN930P2-QW
Promocja trwa do 31.12.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 24009 pkt. |
Akumulatorowa gwoździarka 18V XR DeWALT DCN930P2-QW, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 5,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
Przeznaczona jest do wbijania gwoździ o długości 50 - 90 mm, pod kątem 30-34°. Jest przystosowana do gwoździ mocowanych na taśmie papierowej oraz łączonych drutem. Posiada 2 tryby wbijania gwoździ: pojedynczy lub seryjny. Głębokość wbijania gwoździ jest płynnie regulowana za pomocą pokrętła.
Doskonale sprawdzi się do różnego rodzaju prac z drewnem, przy deskowaniu dachów, przy mocowaniu krokwi, montażu ogrodzeń, oraz przy różnego rodzaju pracach konstrukcyjnych związanych z budową domów, tarasów itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Gwoździarka akumulatorowa 50-90mm, 18V XR, DeWalt [DCN930P2-QW]:
- gwoździarka akumulatorowa wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy,
- wbija z łatwością gwoździe o długości do 90 mm w drewno o średniej twardości,
- doskonale sprawdzi się przy różnego rodzaju pracach z drewnem, przy deskowaniu dachów, przy mocowaniu krokwi, montażu ogrodzeń, oraz przy różnego rodzaju pracach konstrukcyjnych związanych z budową domów, tarasów itp.,
- posiada precyzyjną regulację głębokości wbijania gwoździ za pomocą pokrętła,
- wyposażona jest w magazynek na gwoździe pochylony pod kątem 30 - 34°,
- jest przystosowana do gwoździ na taśmie papierowej oraz łączonych drutem,
- posiada możliwość wyboru trybu wbijania gwoździ: pojedynczy (kontaktowy) lub seryjny,
- mechaniczny napęd zapewnia skuteczne funkcjonowanie utrzymując stałe parametry pracy w zakresie temperatur pomiędzy -20 a 50°C oraz ogranicza konieczność częstego czyszczenia,
- doskonałe parametry dotyczące wibracji i hałasu zapewniają bezpieczną pracę,
- gwoździarka wyposażona jest w 2 praktyczne haki - odwracalny hak do zawieszania na pasie roboczym oraz hak do zawieszenia np. na krokwi czy konstrukcji,
- beznarzędziowe usuwanie zacięć mechanizmu pozwala na minimalizację przestojów,
- maszyna jest zabezpieczona przed przypadkowym strzałem przy pustym magazynku, co zapewnia bezpieczeństwo operatora,
- gwoździarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w wytrzymałej walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE GWOŹDZIARKI DEWALT [DCN930P2-QW]:
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 / 9,0 / 12,0 / 15,0 Ah,
- średnica gwoździ: 2,8 - 3,3 mm,
- długość gwoździ: 50 - 90 mm,
- kąt pochylenia gwoździ: 30° - 34°,
- pojemność magazynka: 55 szt.,
- tryb pracy: dotykowy i sekwencyjny,
- poziom mocy akustycznej: 98 dB(A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 87 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 3 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 353 x 142 x 335 mm,
- waga: 3,9 kg
WYPOSAŻENIE GWOŹDZIARKI DEWALT [DCN930P2-QW]:
- 2 akumulatory 18V XR/ 5,0Ah,
- ładowarka,
- odwracalny hak na pasek,
- nakładka nie zostawiająca śladów na materiale,
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V XR/ 5,0Ah, ładowarka, odwracalny hak na pasek, nakładka nie zostawiająca śladów na materiale, walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 353 x 142 x 335 mm |
| długość gwoździ : | 50-90 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 30-34 stopnie |
| średnica gwoździ: | 2,8-3,3 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 55 szt |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| natężenie hałasu: | 98 dB |
| EAN: | 5902013967903 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 8.40 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 46.50 cm |
| szerokość opakowania: | 47.00 cm |
| wysokość opakowania: | 17.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
