gumowa osłona do zakrętarki udarowej DCF850 firmy DeWalt [PB850-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:PB850-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1220 pkt. |
Gumowa osłona do urządzeń firmy DeWalt [PB850-QZ] przeznaczona jest do zakrętarki udarowej DCF850,
Osłona zabezpiecza przed upadkiem, pyłem i płynami.
Znakomicie sprawdza się w warsztacie samochodowym, ślusarskim i na budowie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
gumowa osłona do zakrętarki udarowej DCF850 firmy DeWalt [PB850-QZ]:
- gumowa osłona przeznaczona jest do zakrętarki udarowej PB850,
- osłona zabezpiecza urządzenie zarówno przed upadkiem jak i przed kurzem, pyłem,
- guma zastosowana do osłony odporna jest na chemię stosowaną w warsztacie samochodowym,
- znakomicie sprawdza się w warsztatach samochodowych, ślusarni czy na budowie,
dane techniczne osłony DeWalt [PB850-QZ]:
- dedykowane do: PB850,
- materiał: tworzywo gumowe,
| przeznaczone do narzędzia: | DCF850 |
| EAN: | 5035048752371 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 12.50 cm |
| szerokość opakowania: | 6.50 cm |
| wysokość opakowania: | 13.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
