gumowa osłona do kluczy udarowych DCF921, DCF922 i DCF923 firmy DeWalt [PB921.22.23-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:PB921.22.23-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1220 pkt. |
Gumowa osłona do urządzeń firmy DeWalt [PB921.22.23-QZ] przeznaczona jest do kluczy udarowych DCF921, DCF922 i DCF923,
Osłona zabezpiecza przed upadkiem, pyłem i płynami.
Znakomicie sprawdza się w warsztacie samochodowym, ślusarskim i na budowie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
osłona gumowa do kluczy udarowych, DeWalt [PB921.22.23-QZ]:
- gumowa osłona przeznaczona jest do kluczy udarowych DCF921, DCF922, i DCF923,
- osłona zabezpiecza urządzenie zarówno przed upadkiem jak i przed kurzem, pyłem,
- guma zastosowana do osłony odporna jest na chemię stosowaną w warsztacie samochodowym,
- znakomicie sprawdza się w warsztatach samochodowych, ślusarni czy na budowie,
dane techniczne osłony DeWalt [PB921.22.23-QZ]:
- dedykowane do: DCF921, DCF922, i DCF923,
- materiał: tworzywo gumowe,
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5054905302177 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 17.70 cm |
| szerokość opakowania: | 14.50 cm |
| wysokość opakowania: | 7.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
