frezarka górnowrzecionowa jednoręczna 530W, Makita [3712]
-
Producent:
-
Kod producenta:3712
406,63zł brutto
330,59zł netto
437,48zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4066 pkt. |
Profesjonalna wysokoobrotowa frezarka górnowrzecionowa Makity [3712] wyposażona w silnik o mocy 530W z tuleją mocującą 6mm,
frezarka górnowrzecionowa 3712 ma 32 000 stałych obrotów/minutę, co pozwala precyzyjnie obrabiać szeroką gamę materiałów znakomicie sprawdza się przy obróbce oklein meblowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
jednoręczna frezarka górnowrzecionowa Makita [3712]
- frezarka wyposażona w odpowiednio zaprojektowaną, przeźroczystą stopę frezarską, dla osiągniecia najlepszych wyników przy obróbce krawędzi, jest możliwość ustawienia stopy pod katem 45o do fazowania,
- ma wysokoobrotowy 32 000 obr./min silnik o mocy 530W, który gwarantuje doskonałe rezultaty pracy,
- posiada bezstopniową, precyzyjną regulację głębokości frezowania dzięki zastosowaniu mechanizmu zębatkowego,
- stopa prowadząca została wykonana z poliwęglanu,
- funkcja anty-restart i łagodny rozruch podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy.
parametry frezarki Makita 3712:
- moc znamionowa: 530W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 32000 obr/min
- uchwyt narzędzia: 6 mm lub 1/4"
- głębokość frezowania: 0-42 mm
- długość całkowita: 314 mm
- waga: 1,7 kg
wyposażenie frezarki [3712]:
- 1 x podstawa kompletna,
- 1 x prowadnica konturowa,
- 1 x prowadnica równoległa,
- 1 x szablon o średnicy 10mm,
- 1 x frez palcowy ze spieku twardego, uchwyt 6mm,
- 1 x tulejka zaciskowa 6mm,
- 1 x nakrętka tulei zaciskowej,
- 1 x klucz 10,
- 1 x klucz 17.
Frezarka górnowrzecionowa Makita 3712 zastępuje poprzedni model 3710.
| waga kg: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica konturowa [122703-7], prowadnica równoległa [122704-5], szablon śr. 10mm [343577-5], frez do rowków 6mm [733239-7], tulejka zaciskowa 6mm [763662-2], klucz 10 [781036-5], klucz 17 [781037-3] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 30000 obr/min |
| moc znamionowa: | 530 W |
| średnica tulei zaciskowych: | 6,0 mm |
| typ frezu: | na trzpieniu |
| opakowanie: | karton |
| max. średnica freza: | 20 mm |
| EAN: | 088381747639 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.05 kg |
| długość opakowania: | 40.9 cm |
| szerokość opakowania: | 17.1 cm |
| wysokość opakowania: | 16.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
