Frezarka górnowrzecionowa jednoręczna 530W, Makita [3711]
-
Producent:
-
Kod producenta:3711
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3927 pkt. |
Profesjonalna frezarka górnowrzecionowa Makita [3711] wyposażona w wysokoobrotowy - 32 000 obr./min silnik o mocy 530W, który gwarantuje doskonałe rezultaty pracy, co pozwala precyzyjnie obrabiać szeroką gamę materiałów i gwarantuje doskonałe rezultaty pracy. Znakomicie sprawdza się też jako frezarka do krawędzi.
Wyposażona jest w funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem, oraz łagodny rozruch.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Jednoręczna frezarka górnowrzecionowa Makita [3711]:
- wyposażona w wysokoobrotowy - 32 000 obr./min silnik o mocy 530W, który gwarantuje doskonałe rezultaty pracy,
- przeznaczona jest do wyrównywania i profilowania cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów żelaznych,
- wyposażona w funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem oraz łagodny rozruch,
- posiada bezstopniową, precyzyjną regulację głębokości frezowania dzięki zastosowaniu mechanizmu zębatkowego,
- stopa prowadząca została powleczona gumą antypoślizgową,
- kompletne łożyskowanie na łożyskach kulkowych, znacznie ułatwia wykonywanie czynności serwisowych,
- dla lepszej widoczności frezu i materiału zastosowano przeźroczystą prostą płytą podstawy,
- dzięki prowadnicy rolkowej istnieje możliwość zastosowania jej również jako frezarki do krawędzi,
- jest to nowy model zastępujący frezarkę 3709.
Dane techniczne frezarki Makita [3711]:
- moc znamionowa: 530W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 32 000 obr./min.,
- uchwyt narzędzia: Ø 6 mm,
- wymiary (długość całkowita): 211 mm,
- waga (EPTA): 1,5 kg
Wyposażenie frezarki Makita [3711]:
- prowadnica krawędziowa,
- prowadnica równoległa,
- podstawa kompletna,
- prowadnica kopiująca/wzornik,
- frez do rowków 6mm,
- tulejka zaciskowa 6mm,
- klucz 10,
- klucz 17,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica konturowa [122703-7], prowadnica równoległa [122704-5], szablon śr. 10mm [343577-5], frez do rowków 6mm [733239-7], tulejka zaciskowa 6mm [763662-2], klucz 10 [781036-5], klucz 17 [781037-3] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 32000 obr/min |
| moc znamionowa: | 530 W |
| średnica tulei zaciskowych: | 6,0 mm |
| typ frezu: | na trzpieniu |
| opakowanie: | karton |
| max. średnica freza: | 20 mm |
| EAN: | 088381747622 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.75 kg |
| długość opakowania: | 30.9 cm |
| szerokość opakowania: | 17.1 cm |
| wysokość opakowania: | 16.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
