frez diamentowy drobnoziarnisty R10, średnica 76 mm, PRO-EDGER Rubi [16958] do skosów zewnętrznych
-
Producent:
-
Kod producenta:16958
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1311 pkt. |
Frez diamentowy drobnoziarnisty 11 mm PRO-EDGER R10 Rubi [16958] do precyzyjnego ukosowania wszystkich rodzajów płytek ceramicznych, kamienia naturalnego i sztucznego od strony zewnętrznej. Przeznaczony jest do stosowania ze szlifierkami o obrotach od 9000 do 12000 obr./min.
Frezy PRO-EDGER można stosować tylko z urządzeniem do ukosowania RUBI PRO-EDGER 16956.
Frez diamentowy drobnoziarnisty R10, PRO-EDGER Rubi [16958]:
- frez o szerokości 11 mm przeznaczony do precyzyjnego ukosowania wszystkich rodzajów płytek ceramicznych, kamienia naturalnego i sztucznego od strony zewnętrznej,
- z ziarnami diamentowymi napawanymi próżniowo,
- przeznaczony do stosowania ze szlifierkami o obrotach od 9000 do 12000 rpm,
- średnica wewnętrzna 16,1 mm (gwint M16),
- frezy PRO-EDGER można stosować tylko z urządzeniem do ukosowania RUBI PRO-EDGER 16956.
Parametry techniczne frezu diamentowego R10, PRO-EDGER Rubi [16958]:
- średnica freza: 76 mm,
- wysokość segmentu diamentowego: 11 mm,
- gwint mocowania: M16,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12000 obr./min.,
- ukosowanie: zewnętrzne.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | gwint M16 |
| średnica mocowania: | 16,1 mm |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| przeznaczenie: |
|
| średnica freza: | 76 mm |
| wysokość segmentu: | 11 mm |
| EAN: | 8413797169584 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
