frez diamentowy drobnoziarnisty 45x15, średnica 84 mm, PRO-EDGER 45 Rubi [16985] do skosów wewnętrznych
-
Producent:
-
Kod producenta:16985
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1895 pkt. |
Frez diamentowy drobnoziarnisty 45x15 PRO-EDGER 45 Rubi [16985] do ukosowania krawędzi płytek od wewnątrz pod kątem 45°. Nadaje się do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych oraz płytek z kamienia naturalnego i sztucznego o szerokości do 15 mm.
Przeznaczony jest do stosowania ze szlifierkami o obrotach od 9000 do 12000 obr./min.
Frezy PRO-EDGER można stosować tylko z urządzeniem do ukosowania RUBI PRO-EDGER 16956.
Frez diamentowy drobnoziarnisty 45x15, PRO-EDGER 45 Rubi [16985]:
- frez przeznaczony do ukosowania krawędzi płytek od wewnątrz pod kątem 45°,
- nadaje się do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych oraz płytek z kamienia naturalnego i sztucznego o szerokości do 15 mm,
- z ziarnami diamentowymi napawanymi próżniowo,
- przeznaczony do stosowania ze szlifierkami o obrotach od 9000 do 12000 obr./min.,
- średnica wewnętrzna 16,1 mm (gwint M16),
- wyprodukowane zgodnie z normą EN-13236,
- frezy PRO-EDGER można stosować tylko z urządzeniem do ukosowania RUBI PRO-EDGER 16956.
Parametry techniczne frezu diamentowego 45x15, PRO-EDGER 45 Rubi [16985]:
- średnica freza: 84 mm,
- wysokość segmentu diamentowego: 15 mm,
- gwint mocowania: M16,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12000 obr./min.,
- ukosowanie: wewnętrzne.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | gwint M16 |
| średnica mocowania: | 16,1 mm |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| przeznaczenie: |
|
| średnica freza: | 84 mm |
| wysokość segmentu: | 15 mm |
| EAN: | 8413797169850 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
