element podparcia ze zderzakiem do stanowiska roboczego DE7023, DeWalt [DE7024-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DE7024-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1404 pkt. |
Profesjonalny element podparcia ze zderzakiem, DeWalt [DE7024-XJ] przeznaczony do współpracy ze stołami montażowymi DE7023, DE7033 i DE7035
Może być używany jako podparcie przelotowe lub jako podparcie ze zderzakiem (do jednakowego cięcia wielu elementów).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalny element podparcia ze zderzakiem, DeWalt [DE7024-XJ]:
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048115435 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.07 kg |
| długość opakowania: | 20.50 cm |
| szerokość opakowania: | 14.00 cm |
| wysokość opakowania: | 9.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
