kompaktowe stanowisko robocze do pilarek ukosowych 0,9m DeWalt [DE7035-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DE7035-XJ
429,90zł brutto
349,51zł netto
627,10zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4299 pkt. |
Profesjonalny stół montażowy o długości 0,9m firmy DeWalt model [DE7035] przeznaczony do współpracy z pilarkami ukośnicami DeWalt i innych marek.
Lekki, łatwy w składaniu i transporcie stół roboczy o nośności do 182 kg.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny stół roboczy do pilarek ukośnic DeWalt [DE7035]
- Uniwersalne stanowisko robocze do pilarek ukosowych DeWalt przystosowane do współpracy z ukośnicami różnych marek, ze względu na uniwersalne uchwyty i listwy mocujące
- Długość kobyłki (stanowiska roboczego) to 0,9m,
- Lekka, aluminiowa konstrukcja może być łatwo przenoszona w dowolne miejsce pracy - waga to tylko 12 kg
- Nośność do 182 kg zapewnia maksymalną wszechstronność i zakres obróbki
- Po zakupie 2 szt. można używać jako koziołki, mają znakomity system łączenia do transportu 2 sztuk ze sobą
- Stół z połączonymi nogami przylegającymi do stanowiska i zintegrowany uchwyt nie wymagają większego montażu i ułatwia transport.
parametry techniczne stołu roboczego DeWalt [DE7035]:
Stół roboczy DE7035 nadaje się do ukośnic DeWalt oraz do pilarek innych marek.
Stół DE7035 nie posiada na wyposażeniu konsoli montażowej do ukośnic ani podpór.
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048332740 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 8.84 kg |
| długość opakowania: | 103.90 cm |
| szerokość opakowania: | 27.90 cm |
| wysokość opakowania: | 24.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
