elektryczne nożyce do cięcia blachy 710W Makita [JS3201J]
-
Producent:
-
Kod producenta:JS3201J
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14049 pkt. |
Profesjonalne elektryczne nożyce do cięcia blach MAKITA model JS3201J, przeznaczone do cięcia blach o grubości do 3,2mm pakowana w walizce MAKPAC. Cięcie odbywa się na zasadzie rozcinania powierzchni dwoma nożami.
Poręczne i łatwe w prowadzeniu dzięki zastosowaniu ogumowania na rękojeści, posiada osłonę zabezpieczającą korpus maszyny przed uszkodzeniami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce do cięcia blachy firmy Makita [JS3201J]:
- profesjonalne narzędzie przeznaczone do cięcia po łuku lub linii prostej blachy stalowej o max grubości do 3,2 mm, aluminiowej max do 4,0 mm
- wyposażone w nóż szybkowymienny z czterema krawędziami tnącymi,
- maszyna posiada wygodny do prowadzenia i manewrowania w czasie cięcia pochwyt,
- ma możliwość przechowywania klucza imbusowego w specjalnym miejscu w korpusie maszyny,
parametry nożyc do cięcia blachy JS3201J:
- moc znamionowa: 710 W,
- napięcie zasilania: 230 V,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 1600 skok/min,
- minimalny promień cięcia: 50 mm,
- maksymalna zdolność cięcia:
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 400 N/mm²: 3,2 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 600 N/mm²: 2,5 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 800 N/mm²: 1,5 mm,
- aluminium o wytrzymałości na rozciąganie do 200 N/mm²: 4,0 mm, - długość całkowita: 213 mm,
- waga: 3,4 kg,
w skład zestawu JS3201J wchodzi:
- sprawdzian nastawczy [762007-1],
- klucz imbusowy 4,0 [783202-0],
- komplet noży [792287-5]
- walizka systemowa MakPac typ2 [821550-0],
- wkład do walizki [837630-2].
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | sprawdzian nastawczy [762007-1], klucz imbusowy 4,0 [783202-0], komplet noży [792287-5] walizka systemowa MakPac typ2 [821550-0], wkład do walizki [837630-2]. |
| moc znamionowa: | 710 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1600 skok/min |
| minimalny promień cięcia zewnętrzny/wewnętrzny: | 50/50 mm |
| grubość cięcia Aluminium przy rozciągliwości 200 N/mm2: | 4,0 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 400 N/mm2: | 3,2 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: | 2,5 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 800 N/mm2: | 1,5 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381637725 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.75 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
