elektryczna szlifierka kątowa 2200W, 180mm, Makita [GA7090N]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA7090N
491,06zł brutto
399,24zł netto
509,98zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4911 pkt. |
Elektryczna szlifierka kątowa 2200W, 180mm, Makita [GA7090N], dostarczana w kartonie.
Posiada silnik o mocy 2200 W przeznaczony do ciężkich prac.
Włącznik posiada dźwignie blokującą przed przypadkowym włączeniem maszyny.
Uchwyt boczny można zamontować w trzech pozycjach, aby zapewnić wygodne cięcie lub szlifowanie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka kątowa 2200W, 180mm, Makita [GA7090N]
- wyposażona w silnik o mocy 2200W, przeznaczona do ciężkich zastosowań,
- duży, wzmocniony włącznik z osłoną zabezpieczającą oraz dźwignią blokującą i odblokowująca,
- możliwość umieszczenia uchwytu bocznego w trzech pozycjach, aby zapewnić wygodne cięcie lub szlifowanie.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ, MAKITA [GA7090N]
- moc znamionowa: 2200 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 8500 obr./min.,
- średnica tarczy: 180 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- długość przewodu zasilającego: 2,0 m,
- wymiary (D x S x W): 438 x 200 x 144 mm,
- waga (EPTA): 5,1 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita [GA7090N]
- uchwyt boczny [143486-6],
- beznarzędziowa osłona tarczy [141P30-9],
- kołnierz mocujący [224490-5],
- nakrętka kołnierza 14-45 mm [224485-8],
- klucz do nakrętki kontrującej [782040-7],
- instrukcja obsługi,
| waga kg: | 5,1 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny [143486-6], beznarzędziowa osłona tarczy [141P30-9], kołnierz mocujący [224490-5], nakrętka kołnierza 14-45 mm [224485-8], klucz do nakrętki kontrującej [782040-7], instrukcja obsługi, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 438 x 200 x 144 mm |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| moc znamionowa: | 2200 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 197050004666 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.5 kg |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/GA7090.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/GA7090.pdf |
| cetyfikaty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/GA7090.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
