elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 11 000 obr, 850W, Makita [GA5100]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA5100
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3698 pkt. |
Elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 11 000 obr, 850W, Makita [GA5100]
Kompaktowa i ergonomiczna szlifierka kątowa o mocy 850 W z tarczą 125 mm oraz regulacją obrotów.
Wyposażona w funkcję antyrestartu, łagodny rozruch, wygodny włącznik suwakowy i blokadę wrzeciona ułatwiającą wymianę tarczy.
Ergonomiczna obudowa oraz możliwość montażu uchwytu bocznego po obu stronach zapewniają komfort i wygodę pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 11 000 obr, 850W, Makita [GA5100]
- kompaktowa i ergonomiczna szlifierka kątowa o mocy 850 W z regulacją obrotów oraz tarczą 125 mm,
- szlifierka posiada łatwy w obsłudze włącznik suwakowy,
- szlifierka posiada uchwyt boczny z możliwością montażu po obu stronach obudowy przekładni,
- funkcja anty-restart chroni użytkownika przed przypadkowym uruchomieniem,
- funkcja łagodnego rozruchu zwiększa komfort pracy,
- 5 stopni prędkości obrotowej, regulowane za pomocą pokrętła:
- poziom 1: 2 800 obr/min,
- poziom 2: 4 000 obr/min,
- poziom 3: 6 000 obr/min,
- poziom 4: 8 000 obr/min,
- poziom 5: 11 000 obr/min, - szlifierka utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem,
- blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarczy,
- ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt,
PARAMETRY TECHNICZNE ELEKTRYCZNEJ SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [GA5100]
- moc: 850W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2 800 - 11 000 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- waga: 2,5 kg,
- wymiary (D x S x W): 298 x 140 x 111 mm,
WYPOSAŻENIE ELEKTRYCZNEJ SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [GA5100]
- przystawka osłony tarczy tnącej,
- osłona tarczy szlifierskiej,
- rękojeść boczna,
- nakrętka zabezpieczająca,
- klucz do nakrętki zabezpieczającej [782423-1]
- tarcza szlifierska do metalu 125 x 6 mm [D-18465]
| waga kg: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | przystawka osłony tarczy tnącej, osłona tarczy szlifierskiej, rękojeść boczna, nakrętka zabezpieczająca, klucz do nakrętki zabezpieczającej [782423-1] tarcza szlifierska do metalu 125 x 6 mm [D-18465] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2800-11000 obr/min |
| wymiary: | 298 x 140 x 111 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 850 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 0197050000194 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
