elektryczna szlifierka kątowa, 115/22,23mm, 11 000 obr, 850W, Makita [GA4600]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA4600
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3698 pkt. |
Elektryczna szlifierka kątowa 115mm, 11 000 obr, 850W, Makita [GA4600]
Kompaktowa i ergonomiczna szlifierka kątowa o mocy 850 W z tarczą 115 mm oraz regulacją obrotów.
Wyposażona w funkcję antyrestartu, łagodny rozruch i blokadę wrzeciona ułatwiającą wymianę tarczy.
Ergonomiczna obudowa oraz możliwość montażu uchwytu bocznego po obu stronach zapewniają komfort i wygodę pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa, 115/22,23mm, 11 000 obr, 850W, Makita [GA4600]
- kompaktowa i ergonomiczna szlifierka kątowa o mocy 850 W z regulacją obrotów oraz tarczą 115 mm,
- szlifierka posiada łatwy w obsłudze włącznik ślizgowy,
- funkcja anty-restart chroni użytkownika przed przypadkowym uruchomieniem,
- szlifierka posiada uchwyt boczny z możliwością montażu po obu stronach obudowy przekładni,
- funkcja łagodnego rozruchu zwiększa komfort pracy,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła,
- szlifierka utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem,
- blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarczy,
- ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt.
PARAMETRY TECHNICZNE ELEKTRYCZNEJ SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [GA4600]
- moc: 850W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2 800 - 11 000 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- maks. głębokość cięcia: 28 mm,
- długość przewodu zasilającego: 2,5 m,
- poziom mocy akustycznej: 96 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 88 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracje (szlifowanie z wykorzystaniem dysku): ≤ 2,5 m/s²,
- poziom wibracji (szlifowanie powierzchni): 7,8 m/s²,
- gwint wrzeciona: M14,
- waga: 2,5 kg,
- wymiary (D x S x W): 298 x 130 x 111 mm.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2800-11000 obr/min |
| wymiary: | 298 x 130 x 111 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| moc znamionowa: | 850 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 96 dB(A) dB |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 0197050000170 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/GA4600.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/GA4600.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
| typ włącznika: | ślizgowy |
Załączniki GPSR
| Ga4600 |
