Dźwignie, łyżki do opon rowerowych, Bicycle Set 13, Wera [05004184001] 2 sztuki
-
Producent:
-
Kod producenta:05004184001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 414 pkt. |
Łyżki do opon rowerowych Wera [05004184001] to 2-częściowy zestaw dźwigni do opon wykonanych z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.
Jedna z łyżek do opon posiada również uchwyt do bitów, który nadaje się do mocowania wentyli francuskich i stosowania końcówek 1/4", druga wyposażona jest w wykrętak wentyli.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dźwignie do opon rowerowych, Bicycle Set 13, Wera [05004184001]:
- 2-częściowy zestaw dźwigni do opon wykonanych z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym,
- dźwignia do opon 9502 dodatkowo posiada uchwyt do bitów, który nadaje się również do mocowania wentyli francuskich i stosowania bitów 1/4",
- dźwignia do opon 9503 z wykrętakiem wentyli,
- łyżki do opon umożliwiają bezpiecznie zdjęcie opony z obręczy bez uszkodzeń,
- dźwignie można zatrzasnąć jedna w drugą, co ułatwia przechowywanie i zapobiega zgubieniu,
- długość: 105 mm.
Skład zestawu dźwigni do opon rowerowych Bicycle Set Wera [05004184001]:
- 9502: 1 x 105 mm,
- 9503: 1 x 105 mm.
| długość całkowita: | 105 mm |
| EAN: | 4013288220585 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.035 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
