dźwignie / łyżki do opon rowerowych z 2 szt. końcówek 4 w1, Bicycle Set 15, Wera [05004182001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004182001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1480 pkt. |
Zestaw narzędzi rowerowych: 3 łyżki do opon i 2 końcówki 4w1 Bicycle Set 15 Wera [05004182001] to 5-częściowy, kompaktowy komplet narzędzi, który powinien się znaleźć w wyposażeniu każdego roweru. Pozwoli na wykonanie potrzebnych w trasie prac serwisowych.
Dźwignie do opon wykonane są z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Jedna z łyżek do opon posiada również uchwyt do bitów, który nadaje się do mocowania wentyli francuskich i stosowania końcówek 1/4", druga wyposażona jest w wykrętak wentyli. Bity 4 w 1 mogą być stosowane do różnych rozmiarów śrub i wkrętów.
Dźwignie razem z bitami można zatrzasnąć jedna w drugą, co ułatwia przechowywanie i zapobiega zgubieniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dźwignie do opon rowerowych z bitami 4w1, Bicycle Set 15, Wera [05004182001]:
- 5-częściowy zestaw narzędzi rowerowych składający się z 3 szt. łyżek dźwigni do opon wykonanych z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym oraz końcówek 4 w 1,
- dźwignie do opon posiadają uchwyt do zamocowania i przechowywania bitów należących do zestawu,
- dźwignia do opon 9504 dodatkowo posiada uchwyt do bitów, który nadaje się również do mocowania wentyli francuskich i stosowania bitów 1/4",
- dźwignia do opon 9505 może być używana jako wykrętak wentyli i odpowietrznik do zaworów samochodowych,
- łyżki do opon umożliwiają bezpiecznie zdjęcie opony z obręczy bez uszkodzeń,
- bity 4 w 1 mogą być stosowane do różnych rozmiarów śrub i wkrętów,
- zastosowanie większego profilu możliwe jest po wciśnięciu mniejszego rozmiaru do środka bitu,
- dźwignie razem z bitami można zatrzasnąć jedna w drugą, co ułatwia przechowywanie i zapobiega zgubieniu.
Skład zestawu narzędzi rowerowych Bicycle Set 15 Wera [05004182001]:
- 2 dźwignie do opon z uchwytem do bitów o długości 105 mm [9504],
- 1 dźwignia do opon z uchwytem do bitów o długości 105 mm [9505],
- bit 4w1 do śrub imbusowych o długości 37 mm [9506]: 3 / 4 / 5 / 6 mm,
- bit 4w1 o długości 37 mm [9507]:
- do śrub imbusowych: 2,5 / 5 / 6 mm
- do śrub typu TORX: TX25
| długość całkowita: | 105 mm |
| waga: | 86 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288222190 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.086 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
