dyfuzor duży, nakładka rozpraszająca światło, DIFFUSER XX-LARGE, Scangrip [03.5952]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5952
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1044 pkt. |
Duży dyfuzor - nakładka rozpraszająca światło, DIFFUSER XX-LARGE SCANGRIP 03.5952, o średnicy 179 mm, pakowany w kartonie.
Dyfuzor przeznaczony jest do rozprowadzania i "zmiękczania" światła - umożliwia oświetlenie całego miejsca roboczego i unikanie ostrych cieni. Posiada mocne wbudowane magnesy dzięki czemu montaż nakładki rozpraszającej jest łatwy i bezpieczny.
Dyfuzor jest kompatybilny z lampą SCANGRIP NOVA 12 [03.6206]
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Dyfuzor duży - nakładka rozpraszająca światło, DIFFUSER XX-LARGE, Scangrip [03.5952]:
- dyfuzor przeznaczony jest do rozprowadzania i "zmiękczania" światła - zmniejsza odblaski wytwarzane przez światło lampy, co pozwala na oświetlenie całego miejsca roboczego,
- stosowanie dyfuzora pozwala na lepsze dopasowanie oświetlenia roboczego do konkretnego zadania,
- minimalizuje odbicia i ostre światło, dzięki czemu zmniejsza efekt oślepienia,
- szczególnie przydatny do sprawdzania przebarwień podczas lakierowania, a także do naprawy wgnieceń w samochodach i wykrywania drobinek kurzu podczas malowania,
- osłona jest gładka i lekka, posiada mocne wbudowane magnesy - montaż nakładki rozpraszającej na lampie jest łatwy i bezpieczny.
PARAMETRY TECHNICZNE DYFUZORA SCANGRIP [03.5952]:
- kompatybilne lampy SCANGRIP: NOVA 12 [03.6206],
- średnica: 179 mm,
- waga: 0,110 kg
| waga kg: | 0,11 kg |
| wymiary: | 179 x 179 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997359525 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| długość opakowania: | 17.5 cm |
| szerokość opakowania: | 18.8 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
