Dwubiegowa akumulatorowa smarownica, 690 bar, 18V XR, DeWALT [DCGG581N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCGG581N-XJ
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10943 pkt. |
Dwubiegowa akumulatorowa smarownica, 690 bar, 18V XR, DeWALT [DCGG581N-XJ] w tej wersji maszyna dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w materiałowej torbie, całość wysyłana w kartonie.
Akumulatorowa smarownica umożliwia wykonywanie prac konserwacyjnych nawet dwa razy szybciej niż tradycyjne smarownice ręczne.
Obsługuje smary o klasie konsystencji do NLGI 2 i oferuje dwa tryby pracy:
- tryb 1 (690 bar, 85 ml/min),
- tryb 2 (345 bar, 255 ml/min),
Pojemnik na smar można napełnić wkładem o pojemności 400 g lub uzupełnić go ręcznie metodą zasysania albo przy użyciu pompy.
Wąż o długości 120 cm ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach, a dioda LED doświetla obszar roboczy.
Zawór odpowietrzający umożliwia usunięcie powietrza z układu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dwubiegowa akumulatorowa smarownica, 690 bar, 18V XR, DEWALT [DCGG581N-XJ]
- wykonuje rutynowe smarowanie konserwacyjne nawet dwa razy szybciej niż tradycyjne smarownice ręczne,
- urządzenie jest przystosowane do pracy ze smarami o klasie konsystencji do NLGI 2,
- akumulatorowa smarownica pozwala na szybkie i sprawne podawanie smaru w dwóch trybach:
- tryb 1: ciśnienie (690 bar), prędkość (85 ml/min),
- tryb 2: ciśnienie (345 bar), prędkość (255 ml/min), - pojemnik na smar można napełnić wkładem o pojemności 400 g lub uzupełnić go ręcznie metodą zasysania albo przy użyciu pompy,
- posiada diodę LED o dużej jasności, podświetlającą miejsce pracy i ułatwiającą zlokalizowanie kalamitek (smarowniczek),
- wysokie ciśnienie robocze (690 bar) pozwala przepchać zapchane kalamitki (smarowniczki),
- wąż smarujący o długości 120 cm ułatwia manewrowanie i pracę w trudno dostępnych miejscach,
- posiada zawór odpowietrzający umożliwiający usunięcie z układu resztek powietrza, które mogłyby negatywnie wpłynąć na pracę smarownicy,
- ogumowane nóżki zwiększają stabilność oraz zapobiegają rysowaniu się maszyny podczas użytkowania,
- w tej wersji maszyna dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w materiałowej torbie, całość wysyłana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE SMAROWNICY DEWALT [DCGG581N-XJ]
- napięcie zasilania: 18 V,
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion,
- ciśnienie wyjściowe w:
- trybie 1: 690 bar (10 000 PSI),
- trybie 2: 345 bar (5 000 PSI), - szybkość przepływu w:
- trybie 1: 85 ml/min,
- trybie 2: 255 ml/min, - klasa konsystencji (skala NLGI): do klasy 2,
- pojemność zbiornika luzem: 450 g,
- pojemność zbiornika z wkładem: 400 g,
- długość przewodu smarującego: 120 cm,
- waga: 3.45 kg,
WYPOSAŻENIE SMAROWNICY DEWALT [DCGG581N-XJ]
- pasek na ramię,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3.45 kg |
| na wyposażeniu: | pasek na ramię, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość przewodu: | 1200 mm |
| ciśnienie wyjściowe: | 690 bar |
| posuw [g/min]: | 255 |
| pojemność zbiornika luzem: | 450 g |
| pojemność zbiornika z wkładem: | 400 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5054905332013 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
